ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Netrūkst tādu cilvēku, kuri vēlas iegādāties zemi un uzcelt māju savai ģimenei, ārpus pilsētas, kur pa logu redzamas nevis daudzstāvu ēkas, bet dabas miers. 20 minūšu attālumā no Rīgas atrodas privātmāju ciemats Murjāņos, kas šādu iespēju sniedz ikvienam interesentam. Šādas kopienas ir plaši izplatītas ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē, un cilvēki labprāt izmanto iespēju iegādāties zemi un uzcelt savu sapņu māju. Tās nevajag jaukt ar rindu mājām, kas bija īsts modes kliedziens gadsimta sākumā. Lai arī cilvēkus varētu izbiedēt jēdziens ciemats, mājas tiek būvētas nost no ziņkārīgo acu skatieniem, ieturot pilnīgi privātumu. Hi-tech stilā būvētās mājas, kas tiek veidotas kopā ar īpašniekiem, tiek radītas individuāli, iekļaujot un saglabājot ciemata misiju un vīziju. Zemes iegāde Murjāņos ir iespēja tik pie sava ideālā mājokļa(vairāk informācijas šeit – pārdod zemi). Tiek slēgti dažādi līgumi par apsaimniekošanu, komunikāciju pievadi un nodrošināšanu un daudz ko citu. Vēl nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši aizbēgt no pilsētas kņadas.

APKĀRTNES LABIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI PRIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Lai atvieglotu ikdienu ik vienam no mums, apsaimniekošanas pakalpojumi ietver daudz ko un tiek piedāvāti pamata un papildus pakalpojumu veidā. Sniegotās dienās nav jāuztraucas par neizbraucamiem pagalmiem, nenotīrītām un nekaisītām ielām. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Tā pat tiek sniegti apkārtnes labiekārtošanas darbu piedāvājumi, dārznieka pakalpojumi visa gada garumā un daudz kas cits. Apsaimniekošanas un labiekārtošanas pakalpojumi ir veids kā dzīvot sakoptā un kārtīgā vidē un neuztraukties par to, ka pašiem tam nepietiks laika un resursu.

VAI TERITORIJĀ ATRODAS ŪDENSTILPNES?

Ņemot vērā to, ka ciemata teritorijā atrodas dažādas ūdenstilpnes un netālu atrodas Gauja, skaidrs, ka atpūta pie ūdens vasarās būs nepārprotama. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Tās tiek pienācīgi apkoptas visa gada garumā, tādējādi izvairoties no netīrības un piesārņojuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.