KAMĪNKRĀSNIS UN PLĪTIS PAR PATĪKAMĀM CENĀM

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu apsildi un apkuri. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav, jo namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz.

Bet, kāda veida alternatīvas eksistē parastajām mūrētām krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju iedzīvotājiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja pamatā tam nav domāta apkure ar krāsni vai kamīnu, mitekļa pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla lietojuma. Tas atrodas mājokļa vidū, lai apsildes iekārtas ir parocīgi pievienojamas no jebkuras telpas mājā. Ir iespējams uzzināt vairāk par dažādiem kamīnu risinājumiem un griezties jau pēc konsultācijas klātienē.

APKURES VEIDI MĀJĀM UN PIRTĪM

Mūsdienās ir iespējams noskaidrot vairākus risinājumus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tālab, ekonomiski izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un arī tamlīdzīgi apkures risinājumi. Mājās sprakšķošs kamīns vai krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un arī patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt telpas interjeram. Tās lieliski pilda savu lomu un nav uzkrītošas. Piemēram, stūra kamīnkrāsns ir ekselenta izvēle lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no jebkuras vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē iespēja iegādāties arī kamīnkrāsni, kurā ir iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums nenoliedzami liksies komfortabls visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Loģiski, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai arī blakus telpām. Kā piemēram, ja esat pirts saimnieks, eksistē dažādi veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda tikai saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un gaumīga skandināvu dizaina.

Atbilstošu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apsildei, uziet bez šaubām nav problēma, un nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *